İKİNCİ EL JANT YENİSİ İLE TAKAS YAPILIR. ORJİNAL JANT SATIŞI YAPILIR. İKİNCİ EL JANT SATIŞI MEVCUTTUR. TUNİNG EKİPMAN SATIŞI MEVCUTTUR.
Teslimat Kargo
Siparişim hangi kargo şirketi ile elime ulaşır? Si..
Siparişim hangi kargo şirketi ile elime ulaşır?
Siparişlerinizin gönderimi Yurtiçi Kargo ile sağlanmaktadır.
Siparişim kaç günde elime ulaşır?
Siparişlerinizin teslimatı siparişinizin tarihinden itibaren 2-4 iş günü içerisinde gerçekleşir.
İndirim ve kampanya dönemlerinde siparişlerinizin teslimatı 6-8 iş günü içerisinde yapılır.
Yurt dışına sipariş gönderiyor musunuz?
Siparişler sadece Türkiye sınırları içerisine yer alan teslimat adreslerine gönderilmektedir. Yurtdışına ürün gönderimimiz bulunmamaktadır.
Siparişlerimde ne kadar kargo bedeli ödeyeceğim?
100 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedeli ödenmemektedir.
100 TL ve altı siparişlerinizde kargo ücreti 6.95 TL’dir.

İade taleplerinizde 30 iş günü içinde yaptığınız gönderimlere ait bedeller anlaşmalı kargomuz Yurtiçi Kargo ile gönderdiğiniz takdirde tarafımızca karşılanır.

Siparişimin kargo takibini nasıl takip yapabilirim?
Üye girişi yaptıktan sonra ana sayfada bulunan ”Hesabım” bölümüne tıklayarak açılan sayfada ”Siparişlerim” bölümünden güncel tüm siparişlerinizin durumunu kontrol edebilir, siparişiniz kargoya teslim edildiğinde kargonuzun durumunu ”gönderi takibi” bölümünden takip edebilirsiniz. Ayrıca siparişiniz kargoya teslim edildiğinde tarafınıza SMS yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır.
Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
Siparişinizi teslim aldığınızda kargo paketinde yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kargo görevlisinin yanında kontrol etmelisiniz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde bir problem olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi ve iade sürecinde işlemlerinde işinizi kolaylaştıracaktır.